TUNE UP: Workshop: Modern Javascript

TUNE UP: Workshop: Modern Javascript

TUNE.UP eğitimleri kapsamında, ODTÜ TEKNOKENT şirketlerimizden, savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik eğitim, simülasyon çözümleri, artırılmış gerçeklik altyapı ve uygulamaları, küresel istihbarat ve uzaktan algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren ve 2014, 2015, 2016 ve 2017 yıllarında Deloitte Fast 50 En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri arasına girmeyi başarmış, 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Bilişim 500 listesi, 2016 yılında da TİM Hizmet İhracatçıları kategorisinde ilk 500 içinde yer alarak başarılarını tescillendirmiş olan BİTES ile online olarak düzenlenecek  “Workshop: Modern Javascript” eğitimi 8 Nisan 2021 Perşembe günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında BizBize platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Detayları ve eğitmen özgeçmişi burada yer alan eğitime katılmak isteyenler 2 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırabilirler.

TUNE.UP – Yöneticiler için Bilanço Okuma Eğitimi

TUNE.UP – Yöneticiler için Bilanço Okuma Eğitimi

TUNE.UP eğitimleri kapsamında online olarak düzenlenecek  “Yöneticiler için Bilanço Okuma Eğitimi”  eğitimi 5 Mart 2021 Cuma günü , 09:30 – 13:30 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kişi başı katılım bedeli 250 TL + KDV olan eğitimin detayları ve eğitmen özgeçmişi burada yer almaktadır. Katılımın kontenjan ile sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler 1 Mart 2021  Pazartesi günü mesai bitimine kadar tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırabilirler.

Spring Ekosisteminde MicroService Geliştirme

Spring Ekosisteminde MicroService Geliştirme

TUNE.UP eğitimleri kapsamında, ODTÜ TEKNOKENT şirketlerimizden, uzun yıllar boyunca kurumsal Java teknolojileri, nesne yönelimli analiz, tasarım ve programlama alanlarında elde ettiği tecrübeleri yurt içinde ve uluslararası çapta nitelikli çözümler olarak sunan  Harezmi ile online olarak düzenlenecek  “Workshop: Spring Ekosisteminde MicroService Geliştirme”  eğitimi 17 Şubat 2021 Çarşamba günü 13:30 – 18:00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Detayları ve eğitmen özgeçmişi burada yer alan eğitime katılmak isteyenler 10 Şubat 2021 Çarşamba günü mesai bitimine kadar tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırabilirler.

Mobil Uygulamanızı Milyonlarca Kullanıcıya Nasıl Ulaştırırsınız?

Mobil Uygulamanızı Milyonlarca Kullanıcıya Nasıl Ulaştırırsınız?

TUNE.UP eğitimleri kapsamında, ODTÜ TEKNOKENT şirketlerimizden, global ölçekte başarılı mobil teknoloji şirketi olma vizyonuyla mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve sosyal medya uygulamaları üreten ve geliştirmiş olduğu birçok mobil ürün ile 80 milyon kullanıcıya ulaşmayı başaran VLMedia ile online olarak düzenlenecek  “Mobil Uygulamanızı Milyonlarca Kullanıcıya Nasıl Ulaştırırsınız?” eğitimi 29 Ocak 2021 Cuma 16:00 – 18:00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Detaylar ve eğitmen özgeçmişi burada yer almakta olup, eğitime katılmak isteyenlerin 22 Ocak 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırmaları rica olunur.

Growth Hacking Eğitimi

Growth Hacking Eğitimi

TUNE.UP eğitimleri kapsamında, 2021 yılının ilk eğitimi, online olarak düzenlenecek olan “Growth Hacking Eğitimi”dir. Bu eğitim, 11 Ocak 2021 Pazartesi günü 09:30 – 12:30 / 13.30 -16.30 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kişi başı katılım bedeli 350 TL + KDV olan eğitimin detayları ve eğitmen özgeçmişine buradan ulaşabilirsiniz. Katılımın kontenjan ile sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırabilirler.

Pandemi ve Hastalık Süreçlerini Çocuklara Nasıl Anlatmalıyız?

Pandemi ve Hastalık Süreçlerini Çocuklara Nasıl Anlatmalıyız?

TUNE.UP programı kapsamında online olarak düzenlenecek “Pandemi ve Hastalık Süreçlerini Çocuklara Nasıl Anlatmalıyız?” konulu etkinlik 18 Aralık 2020 Cuma günü 16:30 – 18:00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Etkinlik detayları ve konuşmacı özgeçmişi burada yer almaktadır. Katılımcılar arasında yerinizi almak için tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırabilirsiniz.

Temel Google Ads Eğitimi

Temel Google Ads Eğitimi

TUNE.UP eğitimleri kapsamında online olarak düzenlenecek  “Temel Google Ads Eğitimi”  10 Aralık 2020 Perşembe ve 11 Aralık 2020 Cuma günleri 09:30 – 12:30 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kişi başı katılım bedeli 250 TL + KDV olan eğitimin detayları ve eğitmen özgeçmişi burada yer almaktadır. Katılımın kontenjan ile sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler 4 Aralık 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar tict@odtuteknokent.com.tr adresine kayıt yaptırabilirler.

Tarih: 10 Aralık 2020 Perşembe – 11 Aralık 2020 Cuma
Saat: 09.30 – 12.30
Eğitmen: Özgür Deniz Aydın
Platform: Zoom

Eğitim İçeriği:

○ Hesap Kurulum & Yapılandırma
○ Kampanya Türleri ve Kampanya Ayarları
○ Anahtar Kelimeler, Reklamlar ve Reklam Uzantıları
○ Google Açık Artırması ve Kalite Puanı
○ Görüntülü Reklamlar ve Hedefleme Yöntemleri, Yeniden Pazarlama
○ Gmail Reklamları, Mobil Uygulama Reklamları
○ Dönüşümler
○ Otomasyon ve Teklif Stratejileri
○ Performans Kontrolü ve Optimizasyon Yöntemleri

Bilişim Sektörüne Yönelik Devlet Destekleri ve Mali Mevzuat Bilgilendirme Eğitimi

Bilişim Sektörüne Yönelik Devlet Destekleri ve Mali Mevzuat Bilgilendirme Eğitimi

TUNE.UP eğitimleri kapsamında online olarak düzenlenecek “Bilişim Sektörüne Yönelik Devlet Destekleri ve Mali Mevzuat Bilgilendirme Eğitimi” eğitimi 30 Ekim 2020 Cuma günü 09:30 – 12:00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Eğitimin detayları ve eğitmen kısa özgeçmişi burada yer almaktadır. Katılımın kontenjan ile sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler tict@odtuteknokent.com.tr adresinden kayıt yaptırabilirler.

Eğitmen özgeçmişi burada yer almaktadır.

Eğitim İçeriği

Mali Mevzuat Eğitimi

1.  Türkiye’de Ar-Ge Mevzuatı

2.  Teknokentlerde Vergi Avantajları

3.  Yeni Ar-Ge Yasa Tasarısı

4.  Yurtdışı Faturaların Vergisel Boyutu

5.  Bilişim ve Oyun Sektörüne Özgü Spesifik Özelgeler ve Vergisel Avantajlar

6.  Soru ve Cevaplar

Bilişim Destekleri / Destek Tutarları Eğitimi

1.  Tescil ve Korunma Desteği

2.  Rapor Desteği

3.  Danışmanlık Desteği

4.  Belge Alım Desteği

5.  Yurtdışı Birim Kira Desteği

6.  Yurtdışı Reklam Tanıtım Desteği

7.  Acente Komisyon Desteği

8.  Yurtdışı Fuar Desteği

9.  Pazara Girişin Desteklenmesi

10.  Satış Platformları Komisyon Desteği

11.  Mobil Uygulama / Bilgisayar Oyunu Geliştirme Desteği

11.1  Yazılım Desteği

11.2  Personel Maaş Desteği

12.  Soru ve cevaplar

Yapay Zeka Partner Programı Tanıtımı

Yapay Zeka Partner Programı Tanıtımı

ODTÜ TEKNOKENT- HUAWEI
16 Eylül 2020

Alanında yetkin ODTÜ TEKNOKENT firmaları ile Huawei’in global stratejik kaynak gücünün birleştirilerek, Huawei Atlas Yapay Zeka Platformu üzerinde çözümlerin oluşturulması ve ortak pazarlama ve satış stratejileri ile dünya pazarlarına rekabetçi ve öncü ürünler sunulması hedeflenenen  “ODTÜ TEKNOKENT – HUAWEI Yapay Zeka Partner Programı” tanıtımı, HUAWEI iş birliği ve “Ascend: Yaygın Yapay Zeka” teması ile 16 Eylül Çarşamba günü düzenlendi. 40’tan fazla katılımcıyla gerçekleştirilen programda çekiliş ile sürpriz hediyeler dağıtıldı.